02-5661441

מאמרים | למה סיורי סגויי הכי מתאימים לגיבוש עובדים?

יוצאים מהקופסה, יוצאים מהשגרה
ימי גיבוש יכולים וצריכים להיות חוויה מיוחדת בעבור העובדים, אבל לפעמים הם יכולים להיות גם מעמסה. בעיקר כאשר האטרקציות שתוכננו ליום הזה הן, איך נאמר? לא כל כך אטרקטיביות. כדי לשמור על עניין אנחנו ממליצים כל הזמן לגוון ולחשוב על רעיונות מחוץ לקופסה, ולחפש פעילויות יצירתיות ומיוחדות. כולנו כבר השתתפנו בכמה וכמה הרצאות או סדנאות גיבוש, אך כמה מהעובדים שלכם השתתפו בסיור סגווי? האטרקציה הנהדרת הזו תופסת תאוצה בשנים האחרונות, אך היא עדיין לא כל כך שגרתית בישראל. ולכן סיור סגווי יהיה חידוש מפתיע ומרענן בשביל רוב העובדים (ואולי אפילו בעבור כולם).
תוכלו למצוא סיורי סגווי כמעט בכל רחבי הארץ, בנושאים שונים ומגוונים. סיורים אורבניים, סיורי אומנות וגרפיטי, סיורים היסטוריים או תרבותיים, ואפילו סיורי טבע, אוכל או מוזיקה.

יוצאים לטייל ביחד
לא צריך שום הכשרה מיוחדת כדי לנסוע בסגווי, וזו דרך להתנייד בקלות ובמהירות ממקום למקום. ובגלל שזו דרך כל כך נוחה, היא משאירה מספיק זמן ואנרגיות בשביל אינטראקציות חברתיות, שיחות, רכילויות והחלפת חוויות בין כל העובדים. עצם החוויה השונה כבר מעוררת את החשק לדבר ולחלוק, ובשילוב עם מסלול הסיור הנכון הרווחתם את החיבור בין העובדים.
למשל בשביל צוות קטן ומגובש אפשר לבחור מסלול שיקלע לטעם של חברי הצוות. ומצד שני, ישנם סיורים ומסלולים שמתאימים גם לקבוצות גדולות. אפשרות אחרת היא לארגן כמה קבוצות במקביל. כל הקבוצות יכולות לחוות את אותו הסיור בדיוק, או שאפשר לגוון- ולאפשר לעובדים להירשם לקבוצה שתעסוק בנושא קצת יותר ממוקד. הגמישות הזו תאפשר לכל עובד לבחור בסיור שיותר מעניין אותו, וגם תיצור בסיס רחב יותר לתקשורת ועניין בין העובדים.

קפיצה קטנה להתרעננות
בגלל שכל כך נוח לנסוע על הסגווי ולהגיע ממקום למקום, רוב הסיורים נמשכים כשעה או שעתיים. המשמעות היא שאפשר לארגן סיור כזה בתחילת או בסוף יום העבודה, או שאפשר לשלב אותו במסגרת יום כיף שלם ועמוס פעילויות. הסיור הקליל והמהנה הוא הזדמנות קטנה לצאת מהשגרה, להתרענן ולחזור בכוחות מחודשים.

בואו ליום כיף בטחנת הרוח
בחרו את אחת מהאופציות ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.
מאשר/ת דוא"ל
תודה על פנייתכם
שלום לך,
ההודעה התקבלה במערכת.
נחזור אליכם בקרוב בשעות הפעילות של המשרד.
בברכה
צוות מתחם טחנת הרוח
השותפים שלנו
משרד העליה והקליטה
הרשות לפיתוח ירושלים
תודה שפניתם למתחם טחנת הרוח!
שעות המענה הטלפוני בימים א'-ה', בין השעות 9:00-16:30
**אין מענה לפניות חדשות בסופי שבוע וחגים**
אתם מוזמנים להשאיר הודעה במענה האנושי 02-5661441 או במייל info@zuzu.co.il, ונשמח לחזור אליכם במהלך שעות הפעילות
​תודה!